Mande yon apèl tounen

Lwe machin liksye nou yo ak antrenè yo

Nou ofri machin liksye ak antrenè lokasyon amelyore eksperyans ou ak pèmèt ou jwenn soti nan pi bon nan okazyon ou yo. Priyorite Top nou se satisfaksyon ou.
Pran opòtinite pou wè kèk nan aklè yo nan Bhubaneswar ak antoure li pandan w ap vizite Odisha.

SL #

TAPE

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire oswa menm jan an850150014014
2S'ajitè oswa menm jan an1000180016016
3BRV oswa menm jan an1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 oswa BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

NÒT

  • Chofè Jou BATA: 200 pou Sl #1 pou 6, ak 300 pou 7 pou 9
  • Lansman lannwit (22: 00 pou 06: 00 Hrs): Rs. 200 pou Sl # 1 pou 6, ak Rs. 300 pou 7 pou 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 pou Sl # 1 pou 6 ak Rs. 400 pou 7 pou 9
  • Kilomèt & èdtan yo pral kòmanse & fini nan lokasyon kote nou yo (Vant pou Debarase)
  • Apre 4 Hrs / 40 Kms slab, se yon konsesyon nan minit 30 pèmèt. Pou nenpòt ki ekstansyon pi lwen pase slab la te di, 8 Hrs / 80 Kms slab dwe aplike. Sou fini nan 8 Hrs / 80 Kms slab, siplemantè KM / Lè yo va chaje jan pou chak tarif transpò.
  • Taks pou taks, enterè taks ak pakin ap chaje anplis tankou pou chak aktyèl + GST: 5.
  • Pou devwa outstation, minimòm distans yo pral kalkile 250KMs pou chak dat kalandriye oswa distans aktyèl la, kèlkeswa sa ki pi wo. Chaj yo dwe sou chak baz KM kòm tarif yo.
  • Kanpe A / C se peyab sou baz Pro-rata.
  • Tarif ki pi wo a pral revize si gen gwo ogmantasyon nan pri gaz ak estrikti taks.

Luxury A / C antrenè

13-Seater

20-Seater, 27-Seater

41-Seater, 45-Seater

yo disponib tou avèk nou.

KONTAKTE NOU

pou plis detay ak enfòmasyon

VALÈ SÈVIS ADI:

  • Otomatik SMS alèt sou konfimasyon anrjistreman an.
  • Otomatize SMS / alèt Mail sou Allotment nan Veyikil & Chofè anvan 02 èdtan nan Pick-up.
  • Chak jou nouvèl papye, boutèy dlo mineral, parapli, twous premye swen, glas-bwat ak sèk tisi Papye bay nan tout machin sou baz gratèl.
  • Tout machin yo se lè-kondisyone, ki pa fimen, pwòp ak pwòp.
  • Pou rafrechisman, Ti goute, Fwi ak Ji pral ranje pou delege sou demann ak chaj adisyonèl.
  • Chofè yo ak / oswa Reprezantan Ayewopò Sand Pebble a pozisyone avèk Placard Byenveni nan Ayewopò / Railway Station pou resevwa envite ak Pick-up yo.
  • Sand ti wòch Tours bay chofè ki gen eksperyans, soumission, pwofesyonèl ak konnen ak wout yo ak nan inifòm konpayi.
  • Efektif ko-ordinatè yo detaye nan pidevan a okipe kondisyon nan kliyan sou evènman ak konferans.
  • Awondi sèvis kabinè-sèvis ki disponib pou Corporate ak Egzekitif vwayaj, vwayaj fè touris, gide vwayaj ak evènman espesyal.
  • Espesyal kabinè-anboche sèvis ki disponib pou Weddings.
  • Preferans preferans Guest la yo estoke nan Done-baz pou bay toujou pi bon sèvis sou lòd ki vin apre yo.

Rezèvasyon ON-LINE:

  • Machin Bookings dwe fè anvan 24-èdtan. Sepandan, Sand Pebbles Operations Desk ka kontakte si veyikil la egzije nan èdtan 24.
  • Pandan w ap fè yon rezèvasyon sou entènèt, tout enfòmasyon ki nan fòm preskri a dwe founi.
  • Rezèv sou entènèt toujours swiv enstantane peman. Sepandan Govt aplikab. Taks, Frè pou Taks, Frè Espas ak Frè Pèmi pou Entè-Leta dwe peye pa itilizatè a nan moman dispanse ak taksi.
  • Tout rezèvasyon ak tranzaksyon te fè nan sit entènèt Sand Pebbles a sijè a rekòmandasyon pa Sand ti wòch. Sand ti wòch gen apartyin nan regrèt yon anrjistreman konfime selon egzijans ki depase kontwòl yo.
  • Frè tranzaksyon nan 15 nan kantite lajan an bòdwo estime yo pral chaje si anrjistreman an anile èdtan 06 anvan. Yon fwa ke taksi a se soti nan Vant pou Debarase, kantite lajan konplè nan estimasyon se peyab pa envite la.
  • Aprè sou-liy rezèrvasyon, Ou ka tcheke estati ou a ak etablisman sèvis 24Hrs nou an.
Sote ale nan ba ikòn